Demokrasi Kültürü Barış ve Başarı Ödülleri (USADEM 10.yılı)

USADEM ( Uluslararası Stratejik Araştırma Danışma ve Eğitim Merkezi Platformu ) Kuruluşunun 10. yılını “ USADEM 10.YIL DEMOKRASİ KÜLTÜRÜ BARIŞ VE BAŞARI ÖDÜLLERİ “ vererek kutladı.  20 Eylül 2008 günü Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’ nde düzenlenen törenle ödüller eşli olarak sahiplerine verildi. Ödül alan başarı insanları şunlar:

Op Dr İsmail Baloğlu ve eşi Gabrielle Baloğlu, Prof Dr Ali Barutçu ve Nurşen Barutçu, Prof Dr Semih Çelenk, Prof Dr Namık Çevik ve eşi Prof Dr Necla Çevik, Prof Dr Nurettin Demir ve eşi Prof. Dr. Esen Demir, Prof Dr İsa Durmaz ve eşi Prof Dr Berrin Durmaz, Can Dündar, Can Kakmacı ve eşi Emel Kakmacı, Prof Dr Süleyman Kaynak ve eşi Op Dr Tülin Kaynak, Prof Dr Erol Mavi ve eşi Armağan Mavi, Durdu Özbolat ve eşi Elif Özbolat, Fikri Sağlar ve eşi Serap Sağlar, Prof Dr Burhan Şenatalar, Prof Dr Orhan Süren ve eşi Prof Dr Türkan Süren, Prof Dr Emin Taşkıran ve eşi Uz Dr Dilek Taşkıran, Nurtaç Timur ve eşi Elif Timur, Hüseyin Ülger ve eşi Gülay Ülger.

USADEM bu yılki etkinliklerinde alışılagelmiş olanın dışına çıktı “ her başarılı insanın yanında, ona destek olan akıllı bir eş vardır “ anlayışıyla ödülleri eşlerle birlikte dağıttı. İrenbe’nin kurucularından Prof. Dr. Nurettin Demir ve eşi Prof. Dr. Esen Demir, Demokrasi Kültürü, Barış ve Başarı Ödüllerini, Milliyet Ege’den Çağlayan Bilge ‘nin elinden aldılar.

( 20 Eylül 2008)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir